Kaip kovoti su konkurentais

Konkurencija – tai absoliučiai normalus reiškinys bet kokiame versle. Jeigu Jūs šiandien parduodate obuolius ir iš to neblogai uždirbate – rytoj juos pradės pardavinėti dar kažkas. Greičiausiai net ir toje pačioje vietoje kur ir Jūs tą darote.

Internetas – tas pats turgus, tik žymiai patogesnis. Čia galioja tos pačios taisyklės. Pradėjai pardavinėti elektrinius paspirtukus ar dviračius – rytoj tą patį pradeda daryti jau 5 elektroninės parduotuvės. Pavyzdžių pateikti galima daug, bet esmė lieka viena. Visi nori pelno.

Kas gudresnis?

Kas vyksta toliau? Konkurentai pradeda įrodinėti pirkėjui, kad jie vienas už kitą geresni ir kovoti dėl geros prekybos vietos. Kitaip sakant – vieni kitiems lipa per galvas.

Mūsų atveju – turgelis yra „Google“ (ar kita paieškos sistema). Visi veržiasi į turgelio geriausią vietą – pirmąjį puslapį. Kuria svetaines, optimizuoja jas paieškos sistemoms, rašo straipsnius ir talpina nuorodas. Renkasi ir registruoja SEO domenus. Tačiau yra viena problema. Tą patį daro daugybė žmonių. Šitoje vietoje turime patarimą…

Rezervuokite savo verslo srities domenus

Atkirsti kelią konkurentams galite rezervuodami po kelis Jūsų verslo tematiką atitinkančius domenus. Tai gali būti SEO domenai arba tiesiog gražus vardai atitinkantys Jūsų verslo temą.

Dažnai naudojame tokią frazę:
Dar neturite gražaus ir lengvai įsimenančio vardo internete? – Skubėkite, nes jį gali užregistruoti kiti…

Taip, gerą vardą gali užregistruoti kiti. Tad kažko laukti tikrai neverta.

Ką daryti su užregistruotais domenais?

Yra 2 geri variantai:

  1. Savo verslo interneto svetainę kuriate gražiausiame domene, o visus kitus domenus peradresuojate į jį. Tai reiškia, kad kai kažkas surinks vieną iš Jūsų vardų – pateks į Jūsų puslapį.
  2. Kiekviename domene sukuriate po minimalią (3-4 puslapių) svetainę. Pagrindinis puslapis, informacija apie įmonę, kokios teikiamos paslaugos ir kontaktai. Tokį variantą ir paieškos sistemos indeksuos su malonumu.

Apibendrinus, galime pasakyti, kad reikia tapti monopolistu savo versle. Tiesiog griebti viską kas arti Jūsų tematikos ir nepalikti variantų konkurentams. Nepamirškite, kad geras domenas – kaip investicinis auksas

Rašyti komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas. Būtini laukeliai yra pažymėti *